روزهای کاری آموزشگاه

به اطلاع می رساند روزهای کاری دبستان پسرانه امام رضا(ع)-واحد2و16، از امروز تا پایان مرداد ماه فقط روزهای زوج می باشد.

 

تاریخ درج اطلاعیه: 98/04/26


آخرین مهلت جهت تکمیل ثبت نام و درخواست سرویس

اولیاء محترم :

مجدداً اعلام می گردد به جهت ضرورت برنامه ریزی در خصوص تأمین خودرو و راننده، لازم است تا متقاضیان استفاده از سرویس نسبت به پیش ثبت نام و اعلام نیاز خویش حداکثر تا پایان وقت اداری 1398/04/30 به ستاد سرویس مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است شرکت آستان سیر دانش در خصوص پاسخگویی به درخواست های متقاضیان پس از موعد فوق الذکر تعهدی ندارد و در صورت امکان و فراهم بودن شرایط ارائه خدمت خواهد نمود.

ضمناً آخرین مهلت جهت تکمیل ثبت نام فرزندتان روز دوشنبه مورخ 98/05/07 می باشد که می بایست در روزهای زوج به آموزشگاه مراجعه نموده و ثبت نام فرزندتان را تکمیل نمایید.

عدم مراجعه در باز زمانی فوق به منزله انصراف از ثبت نام می باشد.

 

تاریخ درج اطلاعیه: 98/04/26


آخرین مهلت جهت درخواست سرویس

اولیاء محترم :

ضمن تبریک ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، به جهت ضرورت برنامه ریزی در خصوص تأمین خودرو و راننده، لازم است تا متقاضیان استفاده از سرویس نسبت به پیش ثبت نام و اعلام نیاز خویش حداکثر تا پایان وقت اداری 1398/04/30 به ستاد سرویس مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است شرکت آستان سیر دانش در خصوص پاسخگویی به درخواست های متقاضیان پس از موعد فوق الذکر تعهدی ندارد و در صورت امکان و فراهم بودن شرایط ارائه خدمت خواهد نمود.

 

تاریخ درج اطلاعیه: 98/04/23


تمدید مهلت ثبت نام

اولیاء محترم :

لطفا در صورتی که پس از انجام مرحله غیر حضوری (طبق دستورالعمل مالی زیر) ثبت نام حضوری فرزندتان را تکمیل ننموده اید حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 98/04/24 به آموزشگاه مراجعه نمایید.

 

تاریخ درج اطلاعیه: 98/04/20


دستور العمل مالی ثبت نام سال تحصیلی 99-98

اولیای گرامی دانش آموزان دبستان امام رضا(ع)

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با تبریک دهه کرامت، با عنایت به ابلاغ رسمی شهریه سال تحصیلی 99-98 توسط آموزش و پرورش بدین وسیله دستورالعمل مالی ثبت نام در سال تحصیلی 99-98 به شرح ذیل اعلام می گردد. لذا مقتضی است با رعایت موارد ذیل نسبت به ثبت نام فرزندتان اقدام لازم ، معمول فرمایید.

1- زمان ثبت نام غیرحضوری از طریق سامانه شهریه به آدرس  http://payment.bonyadfarhangi.aqr.ir از تاریخ 98/04/13 تا 98/04/20 می باشد. اولیا محترم می بایست در مهلت مقرر اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل و پرداخت اولیه را انجام دهند. لذا دانش آموزانی که در مهلت مقرر نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز و پرداخت اولیه اقدام نموده اند امکان تکمیل ثبت نام و مراجعه حضوری به آموزشگاه را دارند و در غیر این صورت دانش آموز انصرافی تلقی می گردد.

2- زمان مراجعه حضوری جهت تکمیل و قطعی نمودن ثبت نام مطابق جدول ذیل می باشد. اولیای محترم می بایست در زمان مقرر شده در جدول، به آموزشگاه مراجعه و فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایند.

 

 

3- مبلغ شهریه و شرایط پرداخت نقدی و غیر نقدی به تفکیک پایه در سامانه شهریه اعلام گردیده است.

با عنایت به اینکه بنیاد فرهنگی رضوی در نظر دارد شرایطی جهت تسهیل پرداخت شهریه دانش آموزان مدارس امام رضا علیه السلام از طریق تسهیلات به شرح ذیل فراهم نماید لذا پس از پرداخت مبلغ حداقل نقدی مشخص شده، جهت تعیین نحوه پرداخت مابقی شهریه و تکمیل این مرحله، یکی از 2 روشی که در زیر آمده را در سامانه شهریه انتخاب نمایید :

1- پرداخت تمام نقدی (با احتساب تخفیف 8 درصد نسبت به مابه التفاوت مبلغ حداقل نقدي)

2- پرداخت غير نقدي در طي 3 قسط (مهرماه آذرماه بهمن ماه) از طريق درگاه الکترونیکی سامانه شهريه

در روش غیرنقدی، نیازی به مراجعه والدین محترم به بانک نمی باشد و ولی محترم دانش آموز می بایست یک فقره چک صیادی بابت ضمانت با شرایط ذیل را آماده نموده و پس از ثبت در سامانه شهریه ، به آموزشگاه تحویل نماید.

تذکر مهم : در صورت انتخاب پرداخت به صورت اقساط تحویل چک ضمانت در مراجعه حضوری به آموزشگاه الزامی می باشد.

یک فقره چک معتبر ضمانت از سامانه صیاد بانک مرکزی از متعهد

  چک به مبلغ کل اقساط باشد.

  چک بدون تاریخ باشد.

  چک بدون خط خوردگی و فاقد پشت نویسی باشد.

  چک صرفا در وجه بنیاد فرهنگی رضوی صادر شود و از نوشتن هر متن اضافی خودداری گردد.

 

 

لازم به ذكر است جهت رفاه حال اولیای گرامی و صرفه جویی در مصرف کاغذ چاپ فرم ها در آموزشگاه صورت می گیرد و نیاز به چاپ آنها توسط اولیا نمی باشد.

تذکر : قابل توجه اولیای محترم، هزینه خدمات آموزشی و پرورشی مصوب انجمن اولیا و مربیان، به صورت علی الحساب جهت حمایت و پشتیبانی از فعالیت های آموزشی و پرورشی در مدارس امام رضا(ع) اعلام گردیده و بدیهی است میزان افزایش یا کاهش هزینه خدمات مصوب نسبت به مبلغ علی الحساب دریافتی در حساب بدهکاری یا بستانکاری دانش آموز لحاظ و طی سال تحصیلی اخذ یا عودت خواهد شد.

4- خانواده های گرامی در صورت تمايل به استفاده از سرویس دانش آموزی، در ایام ثبت نام با مراجعه حضوري به مدرسه و درخواست كتبي نسبت به تكميل فرم هاي لازم و پرداخت مبلغ به صورت علي الحساب از طريق ستاد سرويس مدرسه اقدام نمايند. لازم به ذكر است تكميل فرآيند سرويس دهي منوط به بررسي مسير و تكميل نفرات سرويس گيرنده و اعلام نهايي توسط شركت طرف قرارداد خواهد بود. بديهي است استفاده از سرويس در مدارس امام رضا (ع) كاملا اختياري بوده و مستقل از شهريه مي باشد كه توسط شركت مجري حسب مصوبات قانوني تعيين و اخذ مي گردد و لذا برقراري سرويس منوط به درخواست و تامين هزينه توسط اولياي محترم خواهد بود.

تبصره : نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و سامانه مدبر اعلام گردیده است. (در صورت بروز هرگونه مشکل با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید. 37680082-37620999 داخلی 15)

تذکر 1 : در صورتی که دانش آموز دارای بدهکاری سنواتی می باشد بایستی مبلغ بدهی خود را ابتدا از طریق درگاه اینترنتی در سامانه شهریه پرداخت نموده و سپس وارد مراحل بعدی ثبت نام شود.

تذکر 2 : توصیه می گردد اولیای محترم به منظور پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ترجیحاً از طریق رایانه و از طریق مرورگرهای Firefox و Chrome نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تذکر 3 : انجام مرحله غیر حضوری به منزله اتمام مراحل ثبت نام نبوده و ضروری است در موعد مقرر اولیای محترم مرحله حضوری را نیز انجام دهند.

جهت ورود به سامانه شهریه روی عکس زیرکلیک نمایید.

تاریخ درج اطلاعیه: 98/04/13