تکمیل فرآیند ثبت نام سال تحصیلی 1401-1400

اولیای گرامی دانش آموزان دبستان پسرانه امام رضا علیه السلام واحد 2 و 16

***مطالعه دستورالعمل زیر باعث سهولت انجام فرآیند ثبت نام خواهد شد***

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، با عنایت به عدم ابلاغ شهریه سال تحصیلی 1401-1400 توسط آموزش و پرورش بدین وسیله اعلام می گردد شهریه سال تحصیلی 1401-1400 به صورت پیش بینی و علی الحساب در سامانه شهریه بارگذاری شده است و پس از اعلام مبلغ مصوب شهریه توسط آموزش و پرورش و هزینه های خدمات مازاد آموزشی و پرورشی پس از تصویب، شهریه به صورت قطعی اعلام خواهد شد. بدیهی است میزان افزایش یا کاهش شهریه نسبت به مبلغ علی الحساب دریافتی، در حساب بدهکاری یا بستانکاری دانش آموز لحاظ و طی سال تحصیلی اخذ یا عودت خواهد شد. لذا مقتضی است با رعایت موارد ذیل نسبت به ثبت نام فرزندتان اقدام لازم ، معمول فرمایید.

1- زمان ثبت نام غیرحضوری از طریق سامانه شهریه به آدرس  http://payment.bonyadfarhangi.aqr.ir از روز دوشنبه مورخ 1400/04/28 تا 1400/05/18 می باشد. اولیا محترم می بایست در مهلت مقرر اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل و پرداخت اولیه را انجام دهند در غیر این صورت دانش آموز انصرافی تلقی می گردد.

تبصره : نام کاربری و رمز عبور کدملی دانش آموز بدون صفر اولیه است.

تذکر 1 : در صورتی که دانش آموز دارای بدهکاری سنواتی می باشد بایستی مبلغ بدهی خود را ابتدا از طریق درگاه اینترنتی در سامانه شهریه پرداخت نموده و سپس وارد مراحل بعدی ثبت نام شود.

تذکر 2 : توصیه می گردد اولیای محترم به منظور پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ترجیحاً از طریق رایانه و از طریق مرورگرهای  Firefox  و  Chrome  به روز شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2- مبلغ شهریه و شرایط پرداخت نقدی و غیر نقدی به تفکیک پایه در سامانه شهریه اعلام شده است.

 جهت تعیین نحوه پرداخت مابقی شهریه و تکمیل این مرحله، یکی از 2 روشی که در زیر آمده را در سامانه شهریه انتخاب نمایید :

الف- پرداخت تمام نقدی (با احتساب تخفیف 7 درصد نسبت به مابه التفاوت مبلغ حداقل نقدي تا کل مبلغ شهریه)

ب- پرداخت غير نقدي در طي 5 قسط (ابتدای مهر - آبان - آذر- دی - بهمن ) از طريق درگاه الکترونیکی سامانه شهريه

در روش غیرنقدی، ولی محترم دانش آموز می بایست یک فقره چک صیادی بابت ضمانت با شرایط ذیل را آماده نموده و پس از ثبت در سامانه شهریه ، به آموزشگاه تحویل نماید.

تذکر مهم : در صورت انتخاب پرداخت به صورت اقساط تحویل چک ضمانت در مراجعه حضوری به آموزشگاه الزامی می باشد.

 یک فقره چک معتبر صیادی از متعهد

1- چک های صیادی ابتدایی: رنگ این قبیل چک های بنفش نمی باشد و نیازی به ثبت توسط صاحب چک در سامانه بانکی ندارد. این نوع چک باید بدون تاریخ باشد.

2- چک های صیادی جدید: رنگ این نوع چک ها بنفش می باشد و باید دارای تاییدیه ثبت در سامانه مربوطه و تاریخ مشخص باشد. تاریخ این نوع چک باید در آذر ماه باشد. ضمناً شناسه ملی بنیاد فرهنگی رضوی برای ثبت در سامانه صیاد 10860251682 می باشد.

  چک به مبلغ کل مانده بدهی شهریه باشد.

  چک بدون خط خوردگی و فاقد پشت نویسی و با امضای صاحب حساب باشد.

  چک صرفا در وجه بنیاد فرهنگی رضوی صادر شود و از نوشتن هر متن اضافی خودداری گردد.

3- در خصوص سرویس ایاب و ذهاب با توجه به شرایط موجود و احتمال برگزاری کلاس ها به صورت مجازی فعلا نیازی به اقدام خاصی نیست و لذا در سامانه شهریه در این خصوص جایگاهی منظور نگردیده است. در صورت برگزاری مدارس به صورت حضوری و پس از تعیین تکلیف توسط مراجع بالادستی دستورالعمل لازم صادر خواهد شد و به اطلاع اولیای گرامی خواهد رسید. بدیهی است استفاده از سرویس در مدارس امام رضا(ع) کاملا اختیاری بوده و مستقل از شهریه می باشد که توسط شرکت مجری حسب مصوبات قانونی تعیین و اخذ می گردد و لذا برقراری سرویس منوط به درخواست و تامین هزینه توسط اولیای محترم خواهد بود.

4- در پایان  افرادی که مرحله غیر حضوری را انجام داده اند یعنی مرحله شهریه را تکمیل کرده اند و به مرحله چاپ فرم رسیده اند جهت تکمیل ثبت نام طبق جدول زیر به آموزشگاه مراجعه نمایند. تاکید می گردد به جهت جلوگیری از ایجاد ازدحام و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهشمند است حتماً در زمان تعیین شده به آموزشگاه مراجعه نمایید.

اولیای گرامی توجه داشته باشید که مراجعه حضوری بر اساس حرف اول نام خانوادگی دانش آموز می باشد.

ساعت مراجعه از 8 صبح الی 13 می باشد.

جهت ورود به سامانه شهریه روی عکس زیرکلیک نمایید.

 

تاریخ درج اطلاعیه: 1400/04/28